Analityk/czka Finansowy/a (w Zespole Wyceny Aktyw�w) - null

Description : Analityk/czka Finansowy/a (w Zespole Wyceny Aktyw�w). Company : null. Location :

Wrocław
KRUK S.A


Nr ref.:

Zakres obowiązków:

  • Raportowanie i analiza wyników,
  • Przygotowywanie prognoz dla projektów inwestycyjnych,
  • Przedstawianie wniosków i rekomendacji dotyczących inwestycji,
  • Budżetowanie portfeli nabytych na różnych rynkach,
  • Opracowywanie i analiza wskaźników opłacalności inwestycji,
  • Współpraca zarówno z wewnętrznymi klientami w obrębie Grupy KRUK SA jak i z zewnętrznymi (np. audytor)

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy związanej z kontrolingiem lub analizą finansową
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne/finansowe
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie B2
  • Praktyczna znajomość MS Excel (tabele przestawne)
  • Przynajmniej podstawowa znajomość pisania zapytań w SQL
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, wnikliwość, łatwość wyciągania wniosków
  • Komunikatywność

Oferujemy:

  • Stanowisko adekwatne do doświadczenia
  • Możliwość zdobycia nowych doświadczeń zawodowych w największej firmie zarządzającej wierzytelnościami w Polsce
  • Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę
  • Pakiet socjalny obejmujący m.in. prywatną opiekę zdrowotną, dofinansowanie do Karty Multisport, pakiet kafeteryjny MyBenefit
  • Elastyczne godziny pracy
  • Warunki do samodzielnej i kreatywnej pracy
  • Możliwość pracy zdalnej